pánský striptýz na soukromé oslavy, rozlučky se svobodou a dámské jízdy

Ladies Párty - profesionální striptéři a celovečerní show pro dámy

Pánský striptýz od nejlepších striptérů působících v ČR. Zajistíme Vám striptéra na soukromou oslavu narozenin, nebo na rozlučku se svobodou. Striptér na Vaší firemní párty, v klubu, nebo na diskotéce je také častým erotickým doplněním programu. Vystoupení našich stripterů zajistíme ale i na plesech, zábavách, motorkářských srazech a různých společenských akcích. V naší nabídce ja také zajištění celovečerní show Ladies Night Párty. Jedná se o velmi oblíbenou, celovečerní pánskou striptýzovou show, určenou především pro dámy, kde vystupuje několik profesionálních striptérů. Fotogalerii striptérů naleznete na níže uvedených stránkách:

info.strip@email.cz

+420 603 439 185

Nabídka striptýzu

Vítejte!

Ladies párty je moderovaná 1,5 - 3 hodinová PÁNSKÁ STRIP SHOW, většinou pouze pro dámskou společnost, ve které vystupuje několik profesionálních striptérů. (počet striptérů na Ladies night se určí podle přání a možností zákazníka). Tato strip show má 2 části - v 1 části Ladys Night se předvádí Americký striptýz, to znamená striptýz pouze do spodního prádla, kdy se ve finále striptér zakryje ručníkem, případně pláštěm, nebo některou částí svého kostýmu. Ve 2 části programu už následují klasická striptýzová vystoupení - kontaktní strip show , zcela do naha, zkrátka erotika v plné parádě. Během těchto stripů jsou divačky různým způsobem zapojeny do probíhající show, ať už spoluprací se striptéry při jejich strip show, nebo účastí v kratších zábavných soutěžích, souvisejících s programem tohoto erotického večera. Tyto soutěže vyplňují určité časové úseky této show. Ladies Night se dá objednat a přizpůsobit podle zájmu, potřeb a finančních možností podniku, ale většinou doporučujeme počet 3 až 5 ti účinkujících striptérů, ve výše uvedené době trvání. Jednotlivé části programu Ladies párty se dají samozřejmě vyplnit i jiným druhem show, jako je například Travesti Show, kouzelník, barman free style show, nebo pánská obsluha " nahoře bez " !
Další info a fotogalerii striptérů naleznete na níže uvedených stránkách:

pánská striptýzová show ladies párty

Dámský striptýz - striptérka k objednání
Striptérky, lesbi show, autoerotika, duo strip, topless tanečnice, hostesky, obsluha nahoře bez a další striptýzová vystoupení striptérek k objednání na soukromé oslavy, diskotéky a párty. Fotogalerii striptérek naleznete na:
Cena za strip a další show se určuje většinou po dohodě, podle druhu vystoupení, počtu účinkujících, dostupnosti místa, dne, kdy se má vystoupení uskutečnit a podobně. Například striptýz o Silvestra bývá dražší.
Ceny za striptýzové vystoupení se pohybují kolem 2500 Kč. U některých objednávek je nutné počítat s příplatkem na dopravu, přibližně 5Kč/1 km jízdy tam a zpět. Doba striptýzové show - jedno vystoupení, se pohybuje kolem 12 až 15ti min.
ikonka S-rank ikonka Google Pagerank ikonka Jyxorank


Pánský striptýz od nejlepších striptérů působících v ČR. Striptéra Vám zajistíme na soukromou oslavu narozenin, nebo na rozlučku se svobodou. Striptér na Vaší firemní párty, v klubu, nebo na diskotéce je také častým erotickým doplněním programu. Vystoupení našich stripterů zajistíme ale i na plesech, zábavách, motorkářských srazech a různých společenských akcích. V naší nabídce ja také zajištění celovečerní show Ladies Night Párty.
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti Seo servis Katalog web stránek Webatlas.cz

Pozri.cz - vyhledávač
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one